Reklamní společnost
 
   
 

Tisk

 
 

Naše firma je schopna vyrobit jakýkoliv druh tiskoviny v malých, středních i velkých nákladech. Zvolená technologie a tiskový stroj jsou vybrány s maximální pečlivostí s ohledem na vyráběný produkt, materiál a požadované množství. Jsme schopni vyrobit tiskoviny dle Vašich dodaných grafických podkladů a nebo vyrobit v našem DTP studiu návrh ušitý Vám na míru. Součástí tisku je i další zušlechtění a kompletní knihařská finalizace (laminace, ražba, atypický výsek, falcování, bigování, vazby V1 a V2). Grafické a tiskové práce jsou hlavní náplní činnosti naší společnosti. Navrhneme a zpracujeme veškeré tiskoviny od jednoduchých vizitek, po rozsáhlé katalogy. Upřednostňujeme především zajímavém a kvalitní grafickém návrhy a precizní typografické a technické zpracování. Za 12 let působení v oboru jsme získali velice bohaté zkušenosti a vybavili se kvalitním technickým vybavením, umožňujícím zvládnout i velice náročné zadání.

  DTP – Grafické práce a návrhy

Práce a grafické návrhy pro Vaše tiskoviny jsou zhotovovány na počítačích MAC, případně PC v grafických programech Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Quark Xpress, Corel DRAW, Corel Photo Paint. Scanery a výstupní jednotky s vysokou rozlišovací schopností zaručují kvalitní výstup. Na počkání jsme schopni zhotovit výtisk z našich digitálních tiskáren. Všechna naše zařízení jsou kalibrována dle barevných ICC profilů, které zaručují barevně věrné výsledky.

Fotografování

Na objednávku zhotovíme digitální fotografii o vysokém rozlišení, klasickou fotografii nebo diapozitivy.

  Tisková produkce

Téměř všechny tiskoviny realizujeme na archových ofsetových strojích v osvědčených tiskárnách, u nichž je záruka kvality, požadovaného termínu a příznivé ceny. Zákazníkům nabízíme široký výběr papíru od klasického křídového a ofsetového po náročné grafické materiály, jejichž barva a struktura zkvalitní každou tiskovinu. Nabízíme i další úpravy tiskovin: lakování, laminování, výsek. U nás lze objednat i tisk v malých nákladech na barevné laserové tiskárně připojené k PC i Mac.


Reklamní a firemní tiskoviny
Samolepky
Potisky a přítisky
Plakáty a kalendáře
Knihy, brožury, publikace, časopisy
Vlastní moderní CTP technologie
 
 
Jsme na trhu již o roku 1991. Víme jak na to!